O nás

Něco málo o nás....

 

Náš areál se nachází v obci Čížovka na okraji Českého ráje, přibližně 5 km od Kněžmostu a 20 km od Mladé Boleslavi. Rekreační středisko nabízí ideální podmínky pro individuální a rodinnou rekreaci s dětmi, pro školy v přírodě, sportovní soustředění, školení nebo jiná společenská setkání. V areálu je k dispozici restaurace, venkovní bazén ohřívaný solárními panely, tenisový a multifunkční kurt s umělým povrchem, kurt na plážový volejbal, travnaté fotbalové hřiště, zastřešený stolní tenis, minigolf, sauna a dětské hřiště. Okolí areálu skýtá mnoho možností pro turistiku a cyklistiku. Na požádání Vám rádi doporučíme trasy po Českém ráji s přihlédnutím k vašim možnostem a přáním. V rekreačním středisku najdete také půjčovnu sportovních potřeb a společenských her.

 

Ideální místo pro oslavy

 

 


Hledáte místo pro Vaši oslavu? Narozeniny, výročí, třídní sraz anebo dokonce Váš svatební den? Nehledejte více. Oslavu připravíme k vaší spokojenosti. Vybrat si můžete z několika  možností. Neváhejte nás oslovit s vaším požadavkem, rádi připravíme nabídku přímo “ na míru “ .

Sportovní aktivity

 

 

 

Náš areál a jeho okolí nabízí vhodné podmínky pro sportovní vyžití, procházky a výlety. Je jenom na Vás, jaké aktivity si zvolíte.  Využít můžete tenisový kurt, multifunkční kurt, stůl na stolní tenis, minigolf a dokonce se můžete vykoupat v bazénu, který je vyhřívaný solárními panely.  

Scroll to top