Novinky

test test test

Test test test.

Tip na výlet – Od rozhledny Čížovka k Drhlenskému rybníku

Výlet v Českém ráji zahájíme u rozhledny Čížovka nacházející se asi 20 km severovýchodně od Mladé Boleslavi. Přímo u rozhledny je možné nechat vůz. Téměř 40 metrů vysoká rozhledna ve tvaru jehlanu stojí na mírném návrší v nadmořské výšce 323 metrů jižně od osady Čížovka (při silnici Čížovka – Malobratřice), jež spadá pod obec Kněžmost. Stavba je tvořena kombinací dřevěné konstrukce s ocelovým schodištěm a kamennou vstupní místností. Poskytuje krásné výhledy do Českého ráje a okolí. Vidět můžeme například zámek Humprecht, hrady Bezděz, Ralsko či Trosky, vrch Mužský a město Mladá Boleslav.

Drhlenský rybník

Od rozhledny Čížovka pokračujeme po modré turistické značce, která klesá roklí a následně vede kolem Vřelé studánky. Na křižovatce s cyklotrasou se dáme doleva po cyklotrase a kolem Farářského rybníka. Dostaneme se krekreačnímu zařízení Zlaté údolí, kde odbočíme vlevo na žlutou turistickou značku a podél břehu Drhlenského rybníka dojdeme k pláži u tábořiště a autokempu Drhleny. Občerstvit se můžeme v hospodě U Čeda v kopečku nad rybníkem. Po žluté značce dorazíme k autobusové zastávce v obci Drhleny. Tady zabočíme vlevo na modrou turistickou značku a čeká nás zpočátku strmější, pak jen mírné stoupání zpět k rozhledně Čížovka.

Rezervujte si restauraci pro vaši oslavu!!

Chystáte oslavu vašich narozenin, výročí či promoce? Blíží se termín vaší svatby a potřebujete uspořádat svatební hostinu? Potřebujete uspořádat firemní večírek nebo prezentaci? Jsme vám plně k dispozici a v rámci naší nabídky si můžete rezervovat prostory celé naší restaurace nebo samostatný stůl pro vás a vaši společnost. 

Nabízíme vám možnost rezervace celé naší restaurace pro uzavřenou společnost většího počtu lidí. Ideální pro uspořádání větších akcí jako jsou například:

– svatby a svatební hostiny
– firemní oslavy
– firemní prezentace
– bankety, rauty

Restaurace bude na vámi zvolený den a čas zcela uzavřena pro veřejnost a vyhrazena jen pro vás a pro vaši společnost. Připravíme pro vás menu, občerstvení i nápoje přesně podle vašich požadavků.

Scroll to top